Akce a Bonusy

Pokud si vytvoříte hráčský účet na stránkách Fortuny, můžete získat velice zajímavé a výhodné vstupní bonusy, které fungují jako prémie pro nově registrované hráče. Avšak ani uživatelé, kteří už sázejí s Fortunou dlouho, nepřijdou zkrátka.

Co se však týče zmíněných vstupních bonusů, máte na výběr ze dvou možností. První je bonus 500 Kč a druhá je bonus na vklad ve výši až 25 000 Kč. Každý z těchto bonusů má odlišná pravidla pro získání a čerpání.

Bonus 500 Kč bez rizika (Sázka bez Rizika)

Tento bonus se týká první sázky, kterou uskutečníte poté, co třísetkorunový bonus aktivujete. Na jeho aktivaci přitom máte 10 dní od založení účtu – tak si nezapomeňte čas pohlídat, abyste šanci na bonus zbytečně nepropásli.

Někdy se může stát, že na vás po přihlášení k vašemu hráčskému účtu nabídka bonusu nevyskočí, v takovém případě vyzkoušejte vymazat soubory cookies z vašeho prohlížeče.

Na to, že je bonus aktivován vás bude upozorňovat oznámení „Bonus je aktivní – splňte podmínky“, kterou uvidíte po přihlášení na svůj účet v pravém horním rohu stránky. Nejpozději do 10 dnů od aktivace pak musíte uskutečnit takzvanou kvalifikační sázku, což je první sázka po aktivaci bonusu. V případě prohry vám pak Fortuna vrátí plnou hodnotu prohraného vkladu až do maximální výše 500 Kč.

Bonus se vztahuje na všechny kurzové sázky bez jakéhokoli dalšího omezení. Vsadit tedy můžete na jakýkoli kurz i jakoukoli událost, ať už sportovní nebo jinou (politika, zábava).

Bonus 25 000 Kč na vklad

Druhou variantou vstupního bonusu je 25 000 Kč na vklad. Opět platí, že je nutné jej aktivovat do 10 dní od registrace a vztahuje se na první vklad po jeho aktivaci – tento vklad je také nutné uskutečnit nejpozději do 10 dnů od aktivace bonusu.

S tímto bonusem můžete získat 100 % svého vkladu až do maximální výše 25 000 Kč. Abyste však bonusem mohli disponovat, musíte prosázet desetinásobek vkladu. Pokud tedy vložíte 1 000 Kč, musíte prosázet 10 000 Kč, abyste získali plnou výši bonusu – tedy opět 1 000 Kč.

Nicméně, aby to Fortuna hráčům usnadnila, dostanete část bonusu dříve. Po prosázení 20 % celkového požadavku, získáte k dispozici prvních 20 % bonusu. Aby se sázka jako kvalifikační k získání bonusu počítala, musí být kurz minimálně 1,95 anebo vyšší.

Kvalifikační sázky lze uskutečnit online na stránkách, přes mobil nebo na pobočce a počítají se jak předzápasové, tak i LIVE sázky. Tyto sázky je však nutné uskutečnit do 90 dnů, jinak nárok na bonus zaniká.