Kurzové sázky u společnosti Fortuna

Kurzové sázení je pravděpodobně nejoblíbenější variantou sázení vůbec, a proto se také sázková kancelář Fortuna, coby lídr v této oblasti na českém i středoevropském trhu, zabývá především touto formou sázení.

Podstata je jednoduchá, pořadatel sázky se snaží za pomocí znalostí a dostupných informací odhadnout výsledek určité budoucí události (např. výsledné skóre sportovního utkání) a podle pravděpodobnosti pak určí kurz. Kurz je tím vyšší, čím menší je pravděpodobnost daného výsledku. Sázkař si pak dle svého uvážení vsadí finanční obnos na kurz (výsledek), který on sám považuje za nejvíce pravděpodobný.

Pokud vsadí na vysoký kurz, může i zmnohonásobit svůj vklad, ale riziko, že prohraje vloženou sumu je také výrazně vyšší. Pokud se sázkař netrefí a zvolí špatný výsledek, jeho vklad (sázka) propadá coby odměna poskytovateli sázky.

Společnost Fortuna se zaměřuje především na sázení v oblasti sportu. Vypisuje tedy kurzy především na různá sportovní klání a utkání, ať už se jedná o fotbal, hokej, basketbal, tenis, ragby, házenou, box nebo jiné. Vsadit si můžete nejen na domácí zápasy, ale i na výsledky sportovních utkání z celého světa.

Ačkoli se Fortuna soustředí především na odvětví sportu, nabízí i sázky ze zcela jiného soudku, takže si na své přijdou i sázkaři, kteří sportu příliš nerozumí a neholdují mu. Ti mohou zkusit své štěstí například sázením na různé události v šoubyznysu, například na to, kdo dostane Oskara nebo postoupí či zvítězí v některé pěvecké soutěži.

Zajímavou kategorii představují také sázky na politiku. Máte například jasno, kdo vyhraje příští prezidentské volby? Zkuste svůj odhad zpeněžit s pomocí Fortuny.

Kromě klasických kurzových sázek na různé události se můžete u Fortuny setkat také s možností sázet na tzv. číselné hry. Jedná se o obdobu číselných loterií, kde cílem je uhádnout co nejvíc čísel, která budou tažena.

Zatímco číselné hry jsou čistě o štěstí, u ostatních kurzových sázek potřebujete mnohem více. U sportovních utkání vám může pomoci porovnávání statistik, znalost týmů nebo hráčů a další informace, které mohou ovlivnit výsledek zápasu.

Kategorie Aktuality.