LIVE sázky

Sázková kancelář Fortuna nabízí samozřejmě také online kurzové sázení – a to včetně sázení LIVE, které si můžete vyzkoušet na stránkách ifortuna.cz. Abyste tak mohli učinit, musíte se registrovat a vytvořit si svůj uživatelský účet.

K jeho založení musíte vyplnit jen základní osobní údaje, včetně telefonního čísla a emailu, pomocí kterých bude váš účet ověřen.

Po přihlášení na svůj účet stačí v horní liště na stránkách Fortuny zvolit položku „Sázky LIVE“. Dostanete se do uživatelského prostředí, kde na levé straně vidíte všechny aktuální sázkové nabídky a kurzy, na které si můžete vsadit LIVE.

Live sázky fortuna

Live sázky fortuna

 

Stačí si vybrat sport a konkrétní zápas, který vás zajímá a kliknutím na políčko s kurzem, umístíte sázku na tiket, který se nachází v pravé části stránky. Na tiket můžete vložit samozřejmě i více sázek a poté zvolíte částku, kterou chcete vsadit – nejméně však 10 Kč.

Kromě toho můžete v prostřední části stránek (mezi tiketem a výpisem sázkových nabídek) také v přehrávači sledovat přenosy některých vybraných zápasů. Druhou možností je sledování trackeru, který vám poskytne schématický náhled na vývoj utkání anebo podrobných statistik souvisejících se zápasem.

Fortuna nabízí LIVE sázky jak na domácí, tak i zahraniční duely a utkání a vyhodnocování těchto sázek probíhá prakticky okamžitě a vaše výhra se na váš uživatelský účet připíše vzápětí.