Nabídka sázek u Fortuny

Sázková kancelář Fortuna nabízí bezpočet možností kurzových sázek na desítky sportů a stovky sportovních utkání. Sázkové nabídky se samozřejmě řídí podle toho, jaké zásadní sportovní události se právě konají – např. při MS světa v hokeji nebo Zimní olympiádě bude největší prostor věnován právě těmto sázkám.

Dlouhodobě nejoblíbenější jsou však u nás kurzové sázky na hokej (Extraliga, NHL, KHL) a fotbal. Pokud vás však zrovna tyto sporty neoslovují v nabídce Fortuny je například basketbal, volejbal, házená, Americký fotbal, ragby, futsal, florbal, bandy, formule 1, golf, biatlon, box, MMA, snooker nebo třeba šipky.

Fortuna vyhlašuje také různé speciální sázky, které často fungují na principu ano-ne, například že daný tým neprohraje žádný domácí zápas apod.

Dalším typem sázek u Fortuny jsou sázky na konkrétní události, které se mohou stát v probíhajícím roce, tyto sázky jsou rovněž obvykle vyhlašovány formou ano-ne.

Kromě sportu je možné sázet také na odvětví zábavy, kde můžete tipovat vítěze různých soutěží, cen z oblasti kultury a umění a podobně. Znalci politické situace se však s Fortunou přijdou také na své.

Kategorie Aktuality.