Registrace

Chcete sázet na sportovní utkání a jiné události pohodlně online z počítače, mobilního telefonu nebo tabletu? Řešením je hráčský účet u Fortuny.

Založení účtu je velice jednoduché. Na stránkách ifortuna.cz kliknete na políčko „registrace“ v pravém horním rohu. Objeví se před vámi formulář, kde vyplníte jméno, adresu a také rok narození, telefonní číslo a email. Abyste si mohli účet založit, musíte být starší 18 let. Email a telefonní číslo pak slouží pro ověření registrace, proto uvádějte pravdivé údaje.

Zvolíte si také login, pod kterým se budete později ke svému účtu přihlašovat a vyberete si z nabízených vstupních bonusů, případně můžete možnost získání bonusů rovnou odmítnout. Před odesláním formuláře nezapomeňte zaškrtnout políčko, že jste starší 18 let a souhlasíte s obchodními podmínkami.

Po odeslání formuláře vám bude zaslán email s odkazem, na který je třeba kliknout, a také SMS s číslem smlouvy a přihlašovacím heslem.

Během následujících 30 dní můžete účet dočasně používat, ale do vypršení této lhůty je nutné dokončit registraci na některé pobočce Fortuny, kde bude ověřena vaše totožnost a plnoletost. V případě, že tak neučiníte, platnost vašeho účtu po 30 dnech skončí.