Statistiky a sportovní servis Fortuny

Chcete si vsadit, ale nemáte jasného favorita nebo jste propásli poslední zápasy svého oblíbeného sportovce či týmu anebo si prostě chcete udělat průzkum, který vám pomůže správně si vybrat svého „koně“?

Právě k těmto účelům slouží statistiky, které na svých stánkách ifortuna.cz přináší sázková kancelář Fortuna. Do statistik se dostanete kliknutím na položku v horní liště. Zde si pak v levém panelu můžete vybrat sport, který vás zajímá a zjistit, co je nového.

Statistiky, které jsou na stránkách Fortuny k dispozici, jsou velice podrobné a pomohou vám získat dostatek informací pro výhodnou sázku s vysokou pravděpodobností výhry.

Kromě statistik nabízí stránky Fortuna také sportovní servis. Zde jsou k dispozici velmi detailní a aktuální informace z vybraných lig a soutěží. Najdete tady například NHL, Českou ligu, Ligu mistrů, Bundesligu, ale také například Australian Open a další.

Fortuna díky těmto souhrnům zpráv a údajů umožňuje sázkařům lépe se při vsázení rozhodovat a sázet tudíž zodpovědněji a informovaněji.

Kategorie Aktuality.